RETUR ÎN 30 DE ZILE.
Numai la noi!
PREȚURI MICI!
La cele mai mari branduri
LIVRARE GRATUITĂ!
La comenzi peste 219 LEI

Căutare avansată

Promoție HILL'S -10% la achiziționarea a 2 saci identici

Profită de 10% reducere la produsele HILL'S selectate și alege hrana potrivită pentru companionul tău la un preț mai avantajos. Oferta este valabilă doar pentru produsele participante, în limita stocului disponibil.

?

De ce sunt afișate produsele în această ordine?

Aflați cum poziționăm rezultatele căutării.

Verificati
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine d/d Food Sensitivites Duck & Rice 24 kg (2x12 kg) hrana caini, cu rata si orez

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 746,84 lei

674,14 lei (28.09 lei / kg)
749,04 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine GI Biome hrana caini cu boli digestive 20 kg (2x10 kg)

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 669,76 lei

642,26 lei (32.11 lei / kg)
713,62 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine l/d Liver Care caini cu afectiuni hepatice 20 kg (2x10 kg) hrana dietetica

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 593,18 lei

567,72 lei (28.39 lei / kg)
630,80 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine c/d Multicare Chicken 24 kg (2x12 kg) hrana caini cu afectiuni urinare

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 676,78 lei

649,73 lei (27.07 lei / kg)
721,92 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine U/D Urinary Care 20 kg (2x10 kg) hrana dietetica caini cu afectiuni rezultate din urolitiaza

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 618,08 lei

591,97 lei (29.60 lei / kg)
657,74 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Sensitive i/d Activ Biome Canine, ou si orez 24 (2 x 12 kg)

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 828,56 lei

745,70 lei (31.07 lei / kg)
828,56 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine j/d 24 kg (2x12 kg) hrana caini pentru sustinerea mobilitatii

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 787,42 lei

738,47 lei (30.77 lei / kg)
820,52 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet r/d Weight Reduction with Chicken Adult pentru caini supraponderali 20 kg (2x10 kg)

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 610,66 lei

584,69 lei (29.23 lei / kg)
649,66 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic hrana caini supraponderali 24 kg (2x12 kg)

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 746,14 lei

717,35 lei (29.89 lei / kg)
797,06 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine Derm Complete 24 kg (2x12 kg) hrana uscata caini, pentru ingrijirea pielii

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 791,54 lei

760,99 lei (31.71 lei / kg)
845,54 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet k/d Canine 24 kg (2x12 kg) hrana pentru caini cu insuficienta renala

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 763,76 lei

801,88 lei (33.41 lei / kg)
890,98 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet i/d Activ Biome Digestive Care Chicken Dog pentru caini cu sistem digestiv sensibil 24 kg (2x12 kg)

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 731,88 lei

697,55 lei (29.06 lei / kg)
775,06 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet w/d Diabetes Care Chicken Adult pentru caini predispusi la crestere in greutate/dupa castrare 20 kg (2x10 kg)

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 750,52 lei

723,47 lei (36.17 lei / kg)
803,86 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet k/d + Kidney and Mobility caini cu afectiuni renale 24 kg (2x12 kg) hrana dietetica

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 870,96 lei

913,41 lei (38.06 lei / kg)
1014,90 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic + Mobility 24 kg (2 x 12 kg) hrana uscata pentru caini

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 819,52 lei

739,78 lei (30.82 lei / kg)
821,98 lei
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine Derm Defense pentru caini cu alergii 24 kg (2x12 kg)

Cel mai mic pret din ultimele 30 de zile: 737,40 lei

870,12 lei (36.26 lei / kg)
966,80 lei